Tietoja Yhteystiedot Pyydä tarjous |

COB LED Chip/

Ulkovalaistus COB-iso lamppupaneeli

Ulkovalaistus COB-iso lamppupaneeli Tuotekoko (mm) Tuotemalli CCT (K) CRI (RA) Eteenpäin virta (mA) Eteenpäin jännite (V) Tehoa (W) Valovirta (lm) 230.0 x 170.0198.0 x 148.0 GL230170A198148-040W0370A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 40 3800-4000 260.0 x 180.0228.0 x 158.0 GL260180A228158-120W03200A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 120 11400-12000 290.0 x 220.0248.0 x 198.0 GL290220A248198-180W03300A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 180 17100-18000 335.0 x 220.0298.0 x 198.0 GL335220A298198-250W03420A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 250 23750-25000

  • Tuotetiedot

Ulkovalaistus COB-iso lamppupaneeli

Tuotteen koko (mm)Tuotteen malliCCT (K)CRI (RA)Eteenpäin virta (mA)Eteenpäin jännite (V)Tehoa (W)Valovirta (lm)
230.0 x 170.0
198.0 x 148.0
GL230170A198148-040W0370A38000-900070+500010-12403800-4000
260.0 x 180.0
228.0 x 158.0
GL260180A228158-120W03200A38000-900070+500010-1212011400-12000
290.0 x 220.0
248.0 x 198.0
GL290220A248198-180W03300A38000-900070+500010-1218017100-18000
335.0 x 220.0
298.0 x 198.0
GL335220A298198-250W03420A38000-900070+500010-1225023750-25000

Edellinen:

Seuraava:

Jätä vastaus

Jätä viesti