Thart ar Lionsa tadhaill Faigh luachan |

Sliseanna faoi stiúir cob/

Soilsiú lasmuigh painéal lampa COB-mór

Soilsiú lasmuigh Painéal lampa COB-mór Méid an táirge (mm) Samhail táirge CCT (K) CRI (RA) Ar Aghaidh Reatha (mA) Voltas ar Aghaidh (V) Cumhacht (Thiar) Flux lonrúil (lm) 230.0 x 170.0198.0 x 148.0 GL230170A198148-040W0370A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 40 3800-4000 260.0 x 180.0228.0 x 158.0 GL260180A228158-120W03200A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 120 11400-12000 290.0 x 220.0248.0 x 198.0 GL290220A248198-180W03300A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 180 17100-18000 335.0 x 220.0298.0 x 198.0 GL335220A298198-250W03420A3 8000-9000 70+ 5000 10-12 250 23750-25000

  • Sonraí Táirgí

Soilsiú lasmuigh painéal lampa COB-mór

Méid an táirge (mm)Múnla táirgeCCT (K)CRI (RA)Ar Aghaidh Reatha (mA)Voltas ar Aghaidh (V)Cumhacht (Thiar)Flux lonrúil (lm)
230.0 x 170.0
198.0 x 148.0
GL230170A198148-040W0370A38000-900070+500010-12403800-4000
260.0 x 180.0
228.0 x 158.0
GL260180A228158-120W03200A38000-900070+500010-1212011400-12000
290.0 x 220.0
248.0 x 198.0
GL290220A248198-180W03300A38000-900070+500010-1218017100-18000
335.0 x 220.0
298.0 x 198.0
GL335220A298198-250W03420A38000-900070+500010-1225023750-25000

Rua:

Ar aghaidh:

Fág freagra

Fág teachtaireacht